Циклові комісії
Циклова комісія загально-освітніх дисциплін,
Голова циклової комісії
МАТВІЇВА ОЛЕНА ЯКІВНА
викладач української мови і літератури, спеціаліст І категорії
У Харківському соціально-економічному фаховому коледжі загальноосвітня підготовка відіграє важливу роль, оскільки базова освіта становить фундамент професійної та практичної підготовки фахівця. Вона допомагає розвинути творчі здібності, лідерські якості та сприяє всебічному становленню особистості.
Основна робота циклової комісії загальноосвітніх дисциплін спрямована на формування і закріплення умінь і навичок,
підвищення рівня знань здобувачів освіти з дисциплін загальноосвітнього циклу, впровадження інноваційних технологій, удосконалення якості та ефективності практичного навчання як основного способу формування професійної майстерності майбутніх фахівців.
Циклова комісія працює над методичною темою: «Формування професійних компетенцій у здобувачів фахової передвищої освіти як чинник їх якості».
Головні напрямки роботи циклової комісії:
організація та забезпечення підготовки за рівнем повної загальної середньої освіти відповідно до сучасних інформаційно - комп'ютерних освітніх технологій;
впровадження новітніх технологій навчання та форм організації очного, дистанційного та змішаного освітнього процесу;
адаптація здобувачів освіти нового набору відповідно до можливостей та психологічних особливостей;
удосконалення особистісно-орієнтованої освіти;
робота з обдарованими студентами, розвиток їх потенціалу;
підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.
Циклова комісія з підготовки фахового молодшого бакалавра з соціальної роботи.
Голова циклової комісії
КОНИШЕВА АЛЛА ІВАНІВНА
викладач соціальних дисциплін, спеціаліст вищої категорії
Циклова комісія професійних дисциплін з соціальної роботи є підрозділ коледжу, який проводить виховну, навчальну та методичну роботу з комплексу дисциплін соціальної роботи. Циклова комісія об'єднує викладачів споріднених дисциплін.
Циклова комісія створена для організації методичної роботи, підвищення професійного рівня та ділової кваліфікації викладачів циклу дисциплін соціальної роботи, удосконалення навчально-виховного процесу.
Основними завданнями ЦК є:
підвищення успішності здобувачів вищої освіти та якості підготовки майбутніх фахівців з соціальної роботи.
Основні функції ЦК:
планування, формулювання цілей роботи ЦК та шляхів їх досягнення;
мотивації - забезпечення виконання викладачами (членами ЦК) делегованих їм повноважень шляхом створення умов для їх моральної та матеріальної зацікавленості;
організації - розподіл роботи між членами ЦК;
контроль - забезпечення виконання загальних цілей коледжу.
Робота ЦК регламентується наступними нормативно-правовими актами:
Закон України "Про фахову передвищу освіту", Положенням про циклову комісію та Статутом коледжу.
Циклова комісія з підготовки фахового молодшого бакалавра з обліку і оподаткування.
Голова циклової комісії
СУМЯТІНА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
викладач з бухгалтерського обліку, спеціаліст вищої категорії
Циклова комісія з підготовки фахового молодшого бакалавра з обліку і оподаткування здійснює підготовку фахового молодшого бакалавра в галузі Управління та адміністрування як на рівні держави, так і на рівні підприємств, організацій та банківських установ.
Циклова комісія, як випускаюча, готує фахового молодшого бакалавра по спеціальності «Облік і оподаткування» а отже, несе відповідальність за підготовку здобувачів освіти, із яких формуються справжні фахівці-обліковці, які необхідні для забезпечення сучасних кадрових потреб держави та бізнесу.
Склад циклової комісії налічує 9 викладачів, з них 8 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію, 4 – ступінь кандидата наук і 1 – доктор наук, які відповідають за реалізацію заходів щодо організації навчально-виховного процесу та здійснення якісної підготовки майбутніх фахівців. Голова випускової комісії Сумятіна Л.М. – викладач вищої категорії, має двадцятирічний педагогічний досвід, володіє неабиякими організаційними здібностями, ініціативна, творча особистість.
Викладачі циклової комісії забезпечують викладання 19 дисциплін. Викладачі циклової комісії ведуть активну наукову та науково-методичну роботу, забезпечують методичне супроводження навчального процесу.
Робота циклової комісії спрямовується на модернізацію освітнього процесу, вдосконалення світоглядних, загальнокультурних і кваліфікаційних потреб майбутнього фахівця з обліку і оподаткування, створення навчально-методичного забезпечення дисциплін, кабінетів та самостійної роботи студентів.